Суддівський корпус на матч складається з наступних офіційних осіб:
- Чотири (два) лінійних.

Процедури
Тільки перший і другий суддя можуть давати свисток під час матчу:
Перший суддя дає сигнал на подачу, ніж починається кожен розіграш м'яча;
Перший і другий суддя дають сигнал про закінчення розіграшу, за умови, що вони не сумніваються в помилку і визначили її характер.
Вони можуть давати свисток під час перерви в грі для позначення того, що вони дозволяють або відхиляють прохання команди.
Негайно після свистка судді про закінчення розіграшу, він повинен показати офіційними жестами.
Якщо свисток дає перший суддя, він показує:
а) команду, яка повинна подавати;
б) характер помилки;
в) гравця, вчинила помилку (якщо необхідно).
Якщо свисток дає другий суддя, він показує:
а) характер помилки;
б) гравця, вчинила помилку (якщо необхідно);
в) команду, яка повинна подавати, після першого судді, повторюючи його жест.
У цьому випадку перший суддя не показує характер помилки, гравця, вчинила помилку, але тільки команду, яка повинна подавати.
У випадку подвійної помилки обидва судді показують:
в) команду, яка повинна подавати, як показує перший суддя.

Перший суддя
Місцезнаходження
Перший суддя виконує свої обов'язки сидячи або стоячи на суддівській вишці, розташованої біля одного з кінців сітки.
Його рівень очей повинен бути близько 50 см. над сіткою.
Повноваження
Перший суддя керує матчем від початку до кінця. Він керує всім суддівським корпусом та членами команд. Під час матчу його рішення є остаточними. Він має право скасовувати рішення інших членів суддівського корпусу, якщо вважає, що вони помилкові. Він може, навіть, замінити члена суддівського корпусу, який не виконує правильно свої обов'язки.
Перший суддя, також, контролює роботу персоналу на ігровому майданчику (подавальників м'ячів і витіральщіков статі).
Перший суддя має право вирішувати будь-які питання, що стосуються гри, включаючи і ті, які не передбачені в Правилах.
Перший суддя не повинен дозволяти жодних обговорень його рішень. Однак, на прохання ігрового капітана, перший суддя повинен дати пояснення свого рішення. Якщо капітан негайно висловлює свою незгоду з цим поясненням, залишаючи за собою право представити офіційний протест в кінці матчу, перший суддя повинен дозволити це зробити.
Перший суддя відповідає за визначення відповідності ігрового поля, обладнання та умов під час матчу вимогам Правил.

б) помилки в грі з м'ячем;
с) помилки над сіткою та на верхній частині.
д) перетині м'ячем площині під сіткою;
Наприкінці матчу він перевіряє протокол і підписує його.
Другий суддя
Другий суддя виконує свої обов'язки, стоячи за межами ігрового майданчика біля стійки, на протилежному боці від першого судді, обличчям.
Другий суддя є помічником першого судді, але має, також, свою власну сферу повноважень.
Якщо перший суддя виявляється не в змозі продовжувати виконання своїх обов'язків, другий суддя повинен його замінити.
Другий суддя може, без свистка, показувати помилки, що не відносяться до його сфери повноважень, але не може наполягати на їх прийнятті першим суддею.
Другий суддя контролює роботу секретаря (секретарів).
Другий суддя спостерігає за членами команди, що знаходяться на лавці і повідомляє про їх неправильну поведінку першому судді.
Другий суддя дозволяє перерви, контролює їх тривалість і відхиляє неправильні запити.
Другий суддя контролює кількість тайм-аутів і замін, використаних кожною командою, і повідомляє першому судді і тренеру, що має до цього відношення, про другий тайм-ауті і про 5-у і 6-у заміни відповідно.
У разі травми гравця другий суддя дозволяє виняткову заміну, Або дає 3 хвилини часу для відновлення травмованого гравця.
Другий суддя контролює стан підлоги, головним чином в передній зоні. Він, також, перевіряє під час матчу відповідність м'ячів вимогам правил.
Другий суддя спостерігає за членами команд, які знаходяться в штрафній зоні і повідомляє про їх неправильну поведінку першому судді.
   Обов'язки

На початку кожної партії, після зміни сторін майданчика у вирішальній партії і при необхідності, він перевіряє відповідність дійсних позицій гравців на майданчиках із записом в картках розташування.
Під час матчу другий суддя приймає рішення, дає свисток і показує жестом:
Помилки в розстановці приймаючої команди.
Зіткнення гравця з сіткою в її нижній частині і з антеною на ближній до нього стороні майданчика будь-яким гравцем, граючим м'яч або намагаються це зробити.
Перехід на майданчик і у простір суперника під сіткою.
Помилки при атакуючому ударі або блокуванні гравцями задньої лінії або Ліберо.
Атакуючий удар, проведений гравцем після пасу Ліберо пальцями згори з передній зони;
Перетин м'ячем сітки за межами площини переходу на майданчик суперника або торкання м'ячем антени на ближній до нього стороні майданчика.
Дотик м'ячем стороннього предмета чи статі, коли перший суддя виявляється не в змозі побачити це торкання.
Наприкінці матчу він підписує протокол.
Секретар
Секретар виконує свої обов'язки сидячи за столиком секретаря на протилежній стороні від першого судді, обличчям до нього.
Обов'язки
Секретар веде протокол відповідно до Правил, взаємодіючи з другим суддею. Секретар використовує зумер або інший звуковий пристрій для подачі сигналу суддям відповідно зі своїми обов'язками.
Перед матчем і партією, секретар:
Записує в протокол дані про матч і команди і збирає підписи капітанів і тренерів;
Записує до протоколу початкову розстановку кожної команди з картки розстановки. Якщо секретар не зумів отримати картки розташування вчасно, він негайно повідомляє про це другому судді.
Записує номер та ім'я Ліберо.
Під час матчу секретар:
Записує набрані очки і стежить за тим, щоб на табло був правильний рахунок;
Контролює черговість подач кожної команди і негайно після удару на подачі вказує суддям на її порушення;
Записує тайм-аути і заміни гравців, перевіряючи їх кількість та інформує про це другого суддю
Повідомляє суддів про запит перерви в грі, якщо цей запит не є правильним;
Сповіщає суддів про закінчення партій, початку і кінці кожного Технічного тайм-ауту і про набір 8-го очка у вирішальній партії;
Записує санкції.
Записує будь-які інші події за вказівкою другого судді, наприклад виняткові заміни, Час на відновлення, Тривалі перерви, Зовнішню перешкоду.
Наприкінці матчу секретар:
Записує остаточний результат;
У разі протесту за попереднім дозволом першого судді записує або дозволяє капітанові команди записати в протокол відповідну заяву.
Підписує протокол і збирає підписи капітанів команд і, потім, суддів;
Лінійні

Якщо використовується тільки двоє лінійних, то вони стоять в кутах майданчика, найближчих до правої руки кожного судді, по діагоналі, в 1-2 м від кутів.
Кожен контролює бічну і лицьову лінії на його стороні.
 На Світових змаганнях ФІВБ наявність 4-х лінійних обов'язково.
Вони стоять у вільній зоні в 1-3 м від кожного кута майданчика, на уявному продовженні лінії, яку вони контролюють.
Обов'язки
Лінійні виконують свої обов'язки за допомогою прапора (40 х 40 см), як показано на схеміэ.
Вони показують сигнал м'яч "в майданчику" і "за". Завжди, коли м'яч приземляється близько контрольованої ними лінії (й);
Вони показують сигнал торкання м'яча, що вийшов "за" від приймаючої команди;
Вони показують сигнал, коли м'яч стосується антен, м'яч після подачі перетинає сітку за межами площини переходу і т.д.
Вони показують сигнал про заступі будь-якого гравця (виключаючи подає) за свій ігровий майданчик в момент удару на подачі.
Лінійний, контролюючий лицьову лінію, показує сигнал про заступі подає.
На прохання першого судді лінійний повинен повторити свій сигнал.
Офіційні сигнали
Жести суддів
Судді повинні показувати офіційними жестами причину свистка (характер зробленої помилки або мета дозволеного перерви) Жест деякий час витримується і, якщо він показується однією рукою, використовувана рука відповідає стороні команди, яка зробила помилку або висловила прохання.